06.10.2017 - Žádost o uvolnění dítěte z MŠ ke stažení
Žádost o uvolnění dítěte z MŠ

► Žádost o uvolnění k vytištění

Uložit
01.09.2017 - Vrácení přeplatků stravného
Přeplatky za stravné dětí, které ukončily docházku k 31.8.2017, vám vrátíme na účet potom, co nám nahlásíte číslo vašeho účtu a to buď:
  • telefonicky pí. Vítková 315 723 709 (MŠ Klapálka),
  • 315 723 692 (MŠ Mikovická)
  • nebo na email: lenkavitkova.ms@seznam.cz

01.09.2017 - Dotazy a informace ŠKOLNÉ nebo STRAVNÉ
Dotazy a informace ohledně ŠKOLNÉHO nebo STRAVNÉHO prosíme neřešte telefonicky, ale zde:

ŠKOLNÉ a omlouvání dlouhodobější nepřítomnosti dítěte   ► msklapalka.zazvorkova@seznam.cz
STRAVNÉlenkavitkova.ms@seznam.cz

Podklady k platbám budou aktuálně vyvěšené na nástěnkách jednotlivých tříd

UložitUložitUložitUložitUložit
31.08.2017 - OMLOUVÁNÍ DĚTÍ
Rodiče - docházka do MŠ je do 8.00 hodin. Pokud chcete omluvit své dítě, či nahlásit případně pozdější příchod (např. lékař),
volejte do své MŠ do 7.45 hodin!

Po 8.00 hodině se již nahlašují stavy dětí do stravovny.
Pozdější telefonáty a příchody  již narušují další práci na třídách.
Děkujeme vám za pochopení.
Dlouhodobější nepřítomnost (nemoc nebo uvolnění nad 2 dny) - můžete omlouvat na email: ► msklapalka.zazvorkova@seznam.cz

OMLUVNÝ LIST - žádost zák.zástupce o uvolnění žáka na 1 a více dní ke stažení

30.08.2017 - Začátek školního roku 2017 - 2018
Školní rok začíná 1.9.2017
Seznamy a umístění dětí na třídách budou vyvěšené na dveřích MŠ.
Podívejte se Co potřebuje vaše dítě do MŠ
01.01.2017 - Konzultační a návštěvní hodiny pro rodiče
  • Ředitelka školy MŠ Klapálka - po telefonické dohodě
  • Zástupkyně MŠ Mikovická  - po telefonické dohodě
  • Vedoucí stravovny -  po telefonické dohodě

06.11.2015 - FOTO z posledních akcí MŠ
08.10.2014 - Jak vypadá den paní učitelky a dětí v MŠ

Jeden den paní učitelky a dětí v MŠ - Mnozí rodiče se mylně domnívají, že pracovní náplň učitelky mateřské školy spočívá v tom, že děti ve školce hlídá. Spousta nezasvěcených lidí nemá vůbec představu, co obnáší profese učitelky MŠ, asi tak, jako učitelky nemohou mít přesný obraz o povoláních ostatních. Úkolem následujícího článku je: přiblížit, jak vypadá běžný den učitelky MŠ a její další pracovní náplň.

01.09.2013 - NAŠI SPONZOŘI, kteří nám pomáhají
29.10.2011 - 35. narozeniny naší školky
Mateřská škola Generála Klapálka oslavila své  35.narozeniny.
 Právě před tolika lety, přesně 15. listopadu 1976, byla naše školka poprvé otevřena a vítala své první žáčky. Jméno dostala podle nového sídliště Zátiší - ,,8.MŠ v Zátiší“.
Čas utíká a mění se vše kolem nás. Z dětí, které tenkrát školku navštěvovaly, jsou rodiče a z rodičů, kteří vodili své ratolesti, již babičky a dědečkové. I naše školka se změnila. Oblékla se do nových veselých šatů, rozrostla se o další třídy, také vybavení odpovídá nové době. Jen děti jsou stále stejné – veselé, hravé, upovídané, dychtící po nových zážitcích, poznatcích i laskavém slovu či pohlazení, prostě prima.