O nás - MŠ Mikovická /MŠ č. 2/

Zástupkyně ředitelky : Lenka Škulavíková

Provoz školy:
6.30 hod.– 17.00 hod.

Děti se schází od 6.30 do 7.00 ve třídě Lvíčata a třídě Sluníčko - poté začíná postupně provoz na ostatních třídách dle pracovní doby pí.učitelek
a rozchází se na třídách:

• od 15.30 - 16.30 ve třídě Lvíčata
  • od 16.30 - 17.00 ve třídě Sluníčko

Další informace najdete v položce ,,Organizace dne" nebo na třídách.

Konzultační a návštěvní hodiny pro rodiče

• Ředitelka školy MŠ Klapálka - po telefonické dohodě
  • Zástupkyně MŠ Mikovická  - po telefonické dohodě
  • Vedoucí stravovny -  po telefonické dohodě

UložitUložitUložitUložitUložitUložit

Projekt „Rekonstrukce a přístavba MŠ Mikovická - 2. Etapa Kralupy nad Vltavou“ zahájena

Dne  13. 10. 2010 byla zahájena realizace projektu „Rekonstrukce a přístavba MŠ Mikovická - 2. Etapa Kralupy nad Vltavou“. Budova MŠ byla předána firmě Silba - Elstav, s.r.o., Plzeň, která byla vybrána na základě výběrového řízení a bude kompletní rekonstrukci budovy mateřské školy v období září 2010 - září 2011 realizovat.

Cílem projektu, který byl dne 3. 8. 2010 schválen a podpořen v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Střední Čechy je rekonstrukce a přístavba objektu MŠ Mikovická v Kralupech nad Vltavou. Přes nedávné navýšení kapacity MŠ je počet míst stále nedostačující, a proto město dále usiluje o rozšíření kapacity této MŚ.

Předmětem projektu je:

- rekonstrukce bývalé, v současné době nevyužívané kotelny MŠ - rozšíření stávající budovy MŠ o 50 míst ve 2 samostatných třídách.

- rekonstrukce stávající kuchyně MŠ včetně nutného vybavení

Realizací projektu tedy dojde ke zvýšení kapacity MŠ o 50 míst na výsledných 175 míst                 a rekonstrukci stávající kuchyně, která vyžaduje nutnou modernizaci z důvodu rozšíření kapacity MŠ.

Předpokládané celkové náklady projektu Rekonstrukce a přístavba MŠ Mikovická - 2. Etapa Kralupy nad Vltavou“ je 18 950 118,32,- Kč. Projekt bude podpořen v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Střední Čechy dotací ve výši 14 950 780,51 Kč.

UložitUložitUložitUložitUložit

MŠ v novém kabátě...68 kB