Nadstandartní aktivity - MŠ Gen. Klapálka
Nadstandartní aktivity

V rámci celé MŠ probíhají nadstandardní aktivity pro předškoláky. V letošním roce je dětem nabídnuta:

• Angličtina (2 x týdně po 30 min. – cena se platí vždy za pololetí u lektorky pí. Vachalcové)– výuka dětí po skupinkách. Informace na třídách.
  • Plavání – (1x týdně – cena dle ceníku plaveckého bazénu za počet lekcí v pololetí + doprava) plavecký bazén Kralupy nad Vltavou.
  • KERAMIKA s pohádkou a kineziologickým cvičením - kurz vedený lektorkou E. Turkovou          ( 1x týdně - 2 skupiny po 45 min.)
Přednost účasti na těchto aktivitách mají předškoláci . Mladším dětem jsou tyto aktivity nabídnuty podle zájmu, případně na doplnění počtu do skupin.